• Монтаж та продаж систем кондиціонування

  • Монтаж та продаж систем відеонагляду

Tubo — це інноваційна вакуумна система для прибирання приміщень, що покращує якість повітря, яким ми дихаємо, простими словами центральний пилесос. Tubo це така сама інженерна комунікація як і система водопостачання чи каналізації — невід’ємні складові комфорту сучасного будинку.

Центральний порохотяг Tubo — проста і водночас практична система пилевидалення: гнучкий шланг вставляється в розетки, розміщені на стінах різних кімнат будинку, тому пил, який збирається класичним способом начебто зникає «за стіною», і прямує по трубах (вмонтованих у стінах) до центрального порохотягу, розташованого в окремому приміщенні, далеко від житлової зони. Більше не потрібно жодного старого портативного порохотягу, який слід було тягти по всьому будинку, шукаючи відповідні електричні розетки; більше жодних стресів через недостатньо довгий електричний шнур. Тепер кожна кімната має своє пристосування (спеціальну вакуумну розетку), де ви можете вставити гнучкий шланг з необхідною насадкою чи типом щітки для відповідного виду поверхні, яку потрібно прибирати.

Система пиловидалення Tubo настільки проста і різноманітна (професійні системи пиловидалення), що може використовуватися декількома прибиральницями одночасно. Тому вона бездоганна для прибирання не лише будинків чи квартир, а й для великих будівель, таких як готелі, офіси, театри, бібліотеки, лікарні, перукарні тощо.

Де я можу встановити вакуумну систему TUBО?

Центральний порохотяг системи TUBО розташовується в технічних приміщеннях , відокремленому від кімнат, в яких ми живемо. Наприклад на терасі, в гаражі або підвалі тощо. Це дозволяє вам використовувати систему у будь-який час, тому що це повністю безшумно.

Чи підходить система пилевидалення TUBО для людей, які страждають від алергії?

Одна з найбільших відмінностей між традиційними порохотягами та вбудованою системою пилевидалення полягає у рециркуляції пилу. Фактично, тоді як перший видуває пил назад у приміщення, другий переміщає її повністю, транспортуючи його по трубах до порохозбірника центрального порохотягу. Таким чином, забезпечується переміщення різних шкідників та найнепомітніших частинок пилу з зони прибирання, що гарантує цілковиту чистоту приміщень. Всередині центрального порохотягу пил фільтрується спеціальними поліестеровим фільтром, з яких виходить вже очищене повітря на зовні будинку. Отож, при використанні системи у вас не виникає жодних контактів з пилом.

Чи може система TUBО бути встановлена у вже збудованому будинку?

Зазвичай ні: цей тип системи встановлюється тоді, коли новобудова лише будується або у випадку реставрації старого будинку, оскільки дана система складається з труби діаметром 50 мм, яка прокладається всередині підлоги та стін, де проходять інші приховані мережі: електрична,опалення, водопостачання, водовідведення та інші. Існують деякі випадки, коли система може бути встановлена в уже завершеній квартирі, однак це повинна бути квартира на першому поверсі з гаражем або підвалом під нею, для того, щоб встановити труби шляхом буріння через перекриття. У цих випадках, буде хорошою думкою звернутися до наших техніків, які підкажуть найкращий спосіб як це зробити.

Чи є система TUBО шумною?

Ні, ця система не є шумною, оскільки центральний порохотяг знаходиться в відокремленій частині будинку. Отож ви не чуєте шум мотора і можете прибрати кімнати в цілковитій тиші. Це дозволяє вам прибирати у будь-який час, коли звичайний шумний порохотяг не міг би використовуватися, особливо в багатоквартирній будівлі.

Чи потрібна вакуумна розетка у кожній кімнаті?

Це залежить від того, наскільки великими є кімнати; з однією розеткою ви можете покрити близько 25-30 м2, тому ви легко можете порахувати кількість розеток, необхідних для використання.  Інший спосіб для обчислення кількості розеток вказаний нижче: знаючи, що шланг для прибирання становить близько 7 метрів довжини (більш зручний для прибирання, та якщо розетки встановлені у пункті Х (коридор, вхід, тощо), ви можете побачити куди досягає шланг і визначити кількість розеток, необхідних для покриття цілої квартири чи будинку.

Що я можу прибирати?

Система пилевидалення TUBО може поглинати дрібне сміття, пил, будь-який сухий матеріал. Очевидно, що розмір предметів, не повинен бути надто великим, щоб уникнути ризику закупорювання труб. Тим не менше, рідини повинні всоктуватися з використанням відповідних аксесуарів: сепаратора та щіток для рідин. Одночасне всмоктування води та пилу без використання належного аксесуару може спричинити певні проблеми та закупорювання труби.

Чи може система TUBО - центральний порохотяг поглинати рідину?

Безпосередньо не може. Але щоб зробити це, ви повинні використовувати спеціальний сепаратор рідин. Цей допоміжний пристрій встановлюється між вакуумною розеткою та гнучким шлангом, тому ці рідини відокремлені від повітря і не проникають у вмонтовану систему. Коли він наповниться, то клапан безпеки зупиняє всмоктування.

Чи може вакуумна система TUBО закупорюватися?

Закупоритися вакуумній системі досить важко, оскільки для використання системи, вам доведеться вставити шланг у вакуумну розетку, яка має «коліно безпеки» 90°, яке не дозволяє великим предметам потрапляти в труби. Прибирання з традиційним шлангом, діаметр якого досить маленький (близько 30 мм) дозволяє поглинати лише дуже дрібне сміття.

Для яких поверхонь можна застосовувати вакуумну систему?

На всіх поверхнях слід використовувати відповідні щітки. Наприклад, для дерев’яних поверхонь використовується щітка, яка не дряпає; для мармурових або твердих поверхонь – щітка з м'яким ворсом, для бавовняних або інших поверхонь – щітки із спеціальним ворсом. В наявності широкий асортимент щіток для різних поверхонь.