Про фірму

Інженерно-монтажна компанія «Про Захід Монтаж» з Івано-Франківська надає послуги у сфері впровадження інженерних систем на об'єктах різного рівня складності, включаючи: аудит, розробку всіх стадій проектної документації, постачання обладнання, виконання монтажних та пусконалогоджуваних робіт, гарантійний та пост гарантійний супровід інстальованих систем.

Ми цінуємо довіру наших замовників та прагнемо довгострокового партнерства. Скористайтесь нашими послугами, щоб покращити рівень безпеки, зменшити витрати на опалення, додати комфорту та підвищити якість вашого життя.

Ми дуже уважно ставимось до наших клієнтів та намагаємось надати відповіді на всі питання, що стосуються виконання певних видів робіт, постачання обладнання та взаєморозрахунків. Також ми надаємо технічні консультації. В залежності від задачі, яку ви бажаєте вирішити, звертайтесь до наших спеціалістів.

Наша компанія підтримує інноваційні винаходи, винагороджує креативність. Тому якщо ви маєте власні розробки у вигляді креслень або діючі моделі пристроїв, звертайтесь до нас — ми обов'язково їх розглянемо.

Основні послуги «Про Захід Монтаж»

  • Електромонтаж для готелів та приватних будинків.
  • Системи кабельного або супутникового ТБ.
  • Проектування та монтаж мереж доступу до Інтернет.
  • Монтаж систем сигналізації та відеонагляду.
  • Монтаж та проектування систем вбудованого пиловидалення.